Կոնֆերանսներ և B2B հանդիպումներ
«Պրոմ Էքսպո»-ն, համագործակցելով Հայաստանի Հանրապետության Առևտրի և Արդյունաբերության պալատի և Փոքր և միջին ձեռնարկությունների զարգացման ազգային կենտրոնի հետ, կազմակերպում է կոնֆերանսներ և Business-to-Business (B2B) հանդիպումներ իր անդամների համար՝ ցուցահանդեսների և էքսպոների շրջանակներում։
Այս միջոցառումները ներառում են ոլորտներ, ինչպիսիք են գյուղատնտեսությունը, սննդարդյունաբերությունը, մշակութային ժառանգությունն ու տեղական ավանդական մթերքները, բնապահպանական քաղաքականությունը և գյուղատնտեսության ազդեցությունը շրջակա միջավայրի վրա, զբոսաշրջությունը, կենսատեխնոլոգիան, դիզայնը, շինարարությունը և այլ հարակից ոլորտներ։
Մասնակցելով B2B հանդիպումներին՝ Դուք ընդամենը մի քանի օրում և մեկ վայրում կարող եք հաստատել կապեր և զարգացնել համագործակցություն բազմաթիվ խոշոր ընկերությունների, կլաստերների և գիտահետազոտական կենտրոնների հետ։
«Պրոմ Էքսպո»-ն ունի մեծ փորձ սեմինարների կազմակերպման, տարբեր կոնֆերանսների պատվիրակությունների հանդիպումների, ինչպես նաև VIP հյուրերի ընդունելության գործում։ Ընկերությունը առաջարկում է սեմինարների և կոնֆերանսների կազմակերպման ամբողջական ծառայությունների փաթեթ՝ սկսած հյուրանոցի ամրագրումից և կացությունից մինչև լավագույն կոնֆերանս դահլիճներում սպասարկում։

Prom Expo, in cooperation with the Chamber of Commerce and Industry of the Republic of Armenia and the National Center for Small and Medium Enterprise Development, organizes conferences and Business-to-Business (B2B) meetings for its members within the framework of exhibitions and expos.
These events cover sectors such as agriculture, food industry, cultural heritage and traditional local products, environmental policy and the impact of agriculture on the environment, tourism, biotechnology, design, construction, and other related fields.
By participating in B2B meetings, you can establish connections and develop cooperation with numerous major companies, clusters, and research centers – all in one place and within just a few days.
Prom Expo has extensive experience in organizing seminars, conference delegation meetings, as well as hosting VIP guests. The company offers a full package of services for organizing seminars and conferences – from hotel booking and accommodation to service in the best conference halls.